Çankırı Muhasebe Kursları

Escape Akademi, sağlamış olduğu altyapı ve donanımlı eğitmenleri ile Çankırı muhasebe kurslarından bir adım öne çıkar. Genel muhasebe ve ön muhasebe kursları başta olmak üzere sektörün donanımlı personel yetiştirmesine katkıda bulunan kuruluşumuz, yüz yüze ve online eğitimler sunar.

muhasebe kurs fiyatları

Çankırı Muhasebe Kursu Fiyatları

Kesenizi yormayacak ders fiyatlarımız ile yeni bir mesleğe adım atabilir veya kendinizi muhasebe alanında geliştirebilirsiniz. Aşağıda listeliğimiz tüm muhasebe dersleri online videolar ve Zoom toplantıları aracılığı ile sunulur. Ders sonunda sertifika alabilirsiniz.

Çankırı Muhasebe Kursları Hakkında

Platformumuz şehrimizde muhasebe derslerinin tamamını online olarak verir. Online derslerimiz sonunda başarı sağlamış kursiyerlerimiz sertifika alma hakkı kazanırlar.

Uzman öğretmenlerimizin muhasebe alanında verdiği dersler şöyle listelenir;

• Ön Muhasebe Kursu

• Genel Muhasebe Kursu

• Bordro Kursu

• Bilgisayarlı Muhasebe Kursu

• Muhasebe Programları Kursu

ön muhasebe online öğrenme

Online Muhasebe Kursu

Escape Akademi ile online muhasebe kursu seçeneklerini değerlendirin. Uygun fiyatlar ile yerinizden kalkmadan sertifikalı muhasebe kursu avantajını yakalayın. Genel muhasebe, ön muhasebe ve bilgisayarlı muhasebe derslerini aşağıdaki bölümden online ulaşabilirsiniz.

online ders muhasebe

Online Muhasebe Dersleri

Escape Akademi online muhasebe derslerini sizin için sertifikalı hale getirir. Zoom ve online dersleri alıp başarı ile tamamlamanız ardından E-devlette de görebileceğiniz bir sertifikanız olacaktır. Burada dikkat ettiğimiz husus, sertifika dağıtmak değil muhasebe eğitimini kapsamlı şekilde vererek kursiyerlerimizi iş hayatına katmaktır. Derslerimiz arasında online bilgisayarlı muhasebe kursu, online ön muhasebe kursu, online genel muhasebe kursu, Logo Tiger kursu, Zirve, Logo ve Luca muhasebe programları kursu bulunur.

Online Ön Muhasebe Eğitimi

Kurumumuz online ön muhasebe eğitiminde adını Türkiye’nin her köşesine duyurmuş Emrah Şahin ayrıcalığı ile Zoom dersleri sunar. Online ön muhasebede Zoom derslerinin yanı sıra size özel sunulan panelde geçmiş derslerin videolarına ulaşabilirsiniz.

Ders videolarının bitirdikten sonra kendinizi teste tabii tutabilir ve derste başarılı olup olmadığınız hakkında fikir edinirsiniz.

Muhasebe kursu fiyatları arasından en ekonomik olan ön muhasebedir. Web adresimizde yayınladığımız fiyatlara E-devlet onaylı sertifika dahil değildir. Bu sertifika için ayırca ücret ödemeniz gerekir. Tüm eğitimlerimizde 12 taksit imkanı da sunarız.

ön muhasebe online öğrenme

Online Genel Muhasebe Eğitimi

Genel muhasebe eğitimi online olmaz diyenlerden misiniz? Daha önce bizimle tanışmadığınız için böyle düşünüyor olabilirsiniz.

Online eğitimlerimiz ile yüz yüze derslerimiz arasında hiç bir fark bırakmayız. Bu nedenle keyifle derse devam. Online genel muhasebe eğitim programlarımızda işleyiş şöyledir;

• Ders eğitim videosu izlenir (Online)

• Ders dökümanları okunur ve incelenir (Online)

• Zoom canlı derslerine katılım sağlanır (Online)

• Testler çözülerek seviye ölçülür (Online)

• Hak kazanan kursiyerlerimiz sertifikalarını alır.