escape muhasebe dersi resmi

Muhasebe eğitimlerinde Escape farkı!

Eğer muhasebe öğrenmeye karar verdiyseniz maalesef çok fazla alternatifiniz yok. Ticaret liseleri ve üniversitelerde verilen eğitimlerle iş hayatının çok yakın olduğu söylenemez. Yani muhasebe eğitimlerde başka pratikte başka olan mesleklerdendir. Bu nedenle bu mesleği öğrenmeye karar verdiyseniz önünüzde 2 seçenek çıkar. Bunlardan birincisi düşük bir ücret karşılığı bir firmada işi öğrenmek adına çalışmaya başlamak ikincisi ise bu alanda eğitim veren kurslara veya online eğitimlere başvurmak.

Türkiye’nin en farklı muhasebe eğitimleri burada!

Her ikisinde de bu mesleği öğrenme ihtimaliniz %50’dir. Yani öğrenebilirsiniz de, öğrenemeyebilirsiniz de! Size eğer gerçekten isterseniz ve çabalarsanız öğrenirsiniz demeyi çok isterdim ama maalesef bu sadece sizin isteğinizle olmuyor. Öğretecek olan kişinin de bu konuda ki yaklaşımı çok önemli. Gerçekten öğretmek isteyip istemediği sizin öğrenip öğrenemeyeceğinizi belirleyen en önemli unsur olacak. Aslına bakarsanız öğretip öğretmemesi de çok önemli değil. Sadece sizin öğrenebilmeniz için gerekli bir süre var. Bu süre içerisinde sabırla sizin öğrenmenizi bekleyebilecek mi?

Escape Türkiye’de ki en farklı kurslardan birisi. Örneğin sadece muhasebe alanında eğitim veren bir kurs ve bunu kendi yöntemleriyle yapan tek kurs.

Eğitimlerin ilk dersten itibaren uygulama ile başlıyor olması çok önemli. Ayrıca oluşturulmuş olan sanal bir firmanın muhasebesini tutuyor ve tüm kayıtları evraklarla yapıyorsunuz. Bu yönleriyle gerçeğe en yakın eğitim diyebiliriz.

Eğitim süresinin sınırsız olması belki de Türkiye eşi benzeri olmayan bir uygulama. Sloganı da “Siz öğrenince biter!” Sizce de harika değil mi?

Ayrıca eğitime katılan herkes isterse online eğitimlere de katılabiliyor.

Emrah hocaya ait youtube kanalında muhasebe ile ilgili birçok video var ama bunun dışında udemy eğitim setleri de öğrencilere ücretsiz hediye ediliyor.

Öğrencilerin kursta yaptıklarını evlerinde de uygulayabilmeleri için kişisel bilgisayarlarına demo kurulumunda yardımcı da oluyorlar. Ve derste yapılan işlemlere ait pdf’ler ücretsiz veriliyor.

Ayrıca kurs bittikten sonra muhasebe alanında çalışmaya başlayan öğrencilere ihtiyaç duydukları anda destek de veriliyor.

Kısacası muhasebe öğrenmek isteyen birisi için her şey düşünülmüş. Sizde muhasebe öğrenmek ve de bu mesleği yapmak istiyorsanız Escape ile iletişime geçebilirsiniz. İster Ankara ister farklı bir şehirde olun fark etmez! Online eğitimlerde tıpkı yüz yüze eğitimler gibi yapılıyor.