Online Muhasebe Kursu

Escape Akademi ile online muhasebe kursu seçeneklerini değerlendirin. Uygun fiyatlar ile yerinizden kalkmadan sertifikalı muhasebe kursu avantajını yakalayın. Genel muhasebe, ön muhasebe ve bilgisayarlı muhasebe derslerini aşağıdaki bölümden online ulaşabilirsiniz.

online muhasebe kursları

Online Muhasebe Kurslarımız

Tesadüfen burada değiliz. Türkiye’nin en iyi muhasebe eğitimlerini sunan kurumumuz, tüm online derslerde Zoom toplantısı avantajının yanı sıra geçmiş ders kayıtlarını, birçok dökümanı ve eğitim videolarını da ömür boyu paylaşır.

Seçiminize uygun kurs bulunamadı.

online ders muhasebe

Online Muhasebe Dersleri

Escape Akademi online muhasebe derslerini sizin için sertifikalı hale getirir. Zoom ve online dersleri alıp başarı ile tamamlamanız ardından E-devlette de görebileceğiniz bir sertifikanız olacaktır. Burada dikkat ettiğimiz husus, sertifika dağıtmak değil muhasebe eğitimini kapsamlı şekilde vererek kursiyerlerimizi iş hayatına katmaktır. Derslerimiz arasında online bilgisayarlı muhasebe kursu, online ön muhasebe kursu, online genel muhasebe kursu, Logo Tiger kursu, Zirve, Logo ve Luca muhasebe programları kursu bulunur.

Online Ön Muhasebe Eğitimi

Kurumumuz online ön muhasebe eğitiminde adını Türkiye’nin her köşesine duyurmuş Emrah Şahin ayrıcalığı ile Zoom dersleri sunar. Online ön muhasebede Zoom derslerinin yanı sıra size özel sunulan panelde geçmiş derslerin videolarına ulaşabilirsiniz.

Ders videolarının bitirdikten sonra kendinizi teste tabii tutabilir ve derste başarılı olup olmadığınız hakkında fikir edinirsiniz.

Muhasebe kursu fiyatları arasından en ekonomik olan ön muhasebedir. Web adresimizde yayınladığımız fiyatlara E-devlet onaylı sertifika dahil değildir. Bu sertifika için ayırca ücret ödemeniz gerekir. Tüm eğitimlerimizde 12 taksit imkanı da sunarız.

ön muhasebe online öğrenme

Online Genel Muhasebe Eğitimi

Genel muhasebe eğitimi online olmaz diyenlerden misiniz? Daha önce bizimle tanışmadığınız için böyle düşünüyor olabilirsiniz.

Online eğitimlerimiz ile yüz yüze derslerimiz arasında hiç bir fark bırakmayız. Bu nedenle keyifle derse devam. Online genel muhasebe eğitim programlarımızda işleyiş şöyledir;

• Ders eğitim videosu izlenir (Online)

• Ders dökümanları okunur ve incelenir (Online)

• Zoom canlı derslerine katılım sağlanır (Online)

• Testler çözülerek seviye ölçülür (Online)

• Hak kazanan kursiyerlerimiz sertifikalarını alır.

Öğreneceğiniz Programlar
Escape Akademi en çok kullanılan muhasebe programlarının eğitimlerini ön muhasebe ve genel muhasebe derslerine dahil eder.
Luca Muhasebe Programı
Luca ile muhasebe işlemlerinizi nasıl kolayca yapabileceğinizin eğitimi ders içeriklerimizde.
Zirve Ön Muhasebe Programı
Zirve yazılımı öğrenmeden ön muhasebe olur mu? Peki Zirve dersleri online olur mu? Çok ta kolay olur.
Logo Ön Muhasebe programı
Muhasebe, ön muhasebe ve bordro gibi birçok muhasebe dalında işinize yaracak bu programı keşfetmeye hazır mısın?
Previous slide
Next slide

Online Kurs Al

Bu Sayfayı Arkadaşın ile Paylaş

Facebook
Twitter
LinkedIn